Uzman Kadro, Kaliteli Hizmet

Kadromuzun kalitesini ve tecrübemizi her geçen gün daha da artırarak hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Genel Yönetim

Genel kurulda verilen kararların uygulanması, binanın amacına uygun kullanımının gözetimi, defterlerin ve hesapların kayıtlanması, işletme projesi ve faaliyet raporunun yapılması, hizmet sözleşmelerinin yapılması/denetlenmesi, binanın sosyal ilişkilerinin yürütülmesi.

Bütçe Yönetimi

Aidatların tahsil edilmesi, Binanın yönetimiyle ilgili ödemelerin yapılması, yükümlülüklerini yerine getirmeyen sakinlerin dava icra takiplerinin planlanması/yürütülmesi, her ay gelir-gider kalemlerini gösteren raporlar ile borç-alacak çizelgelerinin hazırlanıp panoya asılması, gelir – gider kayıtlarının tutulması.

Personel Yönetimi

Personelin servis; hizmet kalitesinin yükseltilmesi, personellerin çalışma saatleri yıllık izin ve mesai saatlerinin belirlenip takip edilmesi. Yıllık izinlerde çalışma alanlarının aksaksız yönetilmesi. SSK, maaş ödemelerinin zamanında ve eksiksiz yapılması. Dışarıdan alınan teknik ve ustalık işlemlerin de sigortalı personel çalıştıran firmalarla çalışılması.

Teknik Yönetim

Asansörlerin bakımının takip edilmesi, ısınma ünitelerinin yıllık bakım ve onarımının planlanması, havuz/bahçe bakım/düzen işlerinin takibi/organizasyonu, genel boya-tadilat işlerinin yürütülmesi, yangın tüplerinin dolumu, hidrofor bakımı yapılması gibi tüm teknik ve takip gerektiren işlerin eksiksiz yönetilmesi.

Hukuki Danışmanlık

Yönetimini aldığımız binalarda ,tahsil edilemeyen aidat ve demirbaş alacakları ile ilgili şirket avukatlarımız vasıtasıyla ücretsiz hukuki danışmanlık ve destek hizmeti vermekteyiz. Alacaklar ile ilgili konuda herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

Temizlik Yönetimi

Ortak alanların temizliğinin haftalık rutin temizlik ve aylık detaylı temizlik planın yapılması bahçe ve otopark gibi geniş alanların düzenli kontrol ve temizliğinin planlanması, daire servis ve çöp düzeninin planlanması, su depolarının temizleme periyotlarının düzeni, haşere ilaçlama periyotlarının düzenlenmesi ve takibi bina çevresinin eksiksiz temizliğinin yapılaması.

Emlak Danışmanlığı

Sadece çalışmış olduğumuz projeler için kiralık ve satılık mülklerin apartman ve ya site yaşam kültürünü uygun bireylere ulaşması için aracılıkta bulunmak. Amacımız emlakçılık değil huzur bozacak komşulukları engelleyerek kaliteli yaşam alanı oluşturmak.

Sizden Gelenler

Müşterilerimiz hakkımızda ne düşünüyor?

Şu anda müsaitiz.Canlı