Tamamen kaliteli bir hizmet vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

Şimdiye kadar 50'den fazla proje ile tecrübe ve referans konusunda isteklerinizi karşılayacak seviyeye çoktan ulaştığımızı düşünüyoruz. Artık çok daha iyisini yapmak için her geçen gün kendimizi geliştirmek için çabalıyoruz.

Strateji

Temel yönetim stratejimiz Kat mülkiyeti kanuna bağlı kalarak komşular arasında ki ilişkiye üst seviye de tutmak ve huzur içinde yaşayacağınız bir yaşam alanı oluşturmak.

Raporlama

Faaliyet raporlarını denetçi ve kat malikleri ile aylık olarak paylaşıyoruz.

İletişim

İletişimin öneminin farkındayız ve bizim işimizin en önemli kısmı iletişim. bu yüzden kat malikleri ile sıcak iletişim halindeyiz ve sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yönetim

Bütün ve kapsamlı bir süreç olan yönetim işimizi iletişim ve güven odaklı Kat Mülkiyeti Kanuna bağlı kalarak eksiksiz yerine getiriyoruz.

HUZUR VE GÜVENLE

Hakkımızda

Profistanbul site ve apartman hizmetleri ; apartman, site, toplu konut, rezidans, plaza, iş merkezi gibi insanların topluca yaşadığı ve iş yaptığı yerlere ; temizlik hizmeti , Binadaki teknik bakım onarım hizmeti , Peyzaj / bahçe dizaynı çevre düzenlemesi hizmeti ,teknik hizmetler, havuz bakımı hizmeti , hukuki ve idari işler hizmeti , Güvenlik ve danışma personeli hizmeti vererek daha çağdaş , daha güvenli, daha huzurlu , daha modern bir yaşam alanı yaratmaya çalışmak düşüncesi ile İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kaliteli ulaşılabilir ve şeffaf yönetim anlayışı benimsemiş olan firmamız alanın da uzman ve tecrübeli kadrosuyla muhasebe den hukuki işlemlere teknik işlemlerden bakım onarım ve personel yönetimi gibi ihtiyaç duyacağınız tüm konularda hizmet vermek amacıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Çağın getirdiği teknolojik yeniliklere ayak uydurarak 634 numaralı kat mülkiyeti kanunu baz alarak yaşam alanlarını daha huzurlu daha kullanışlı ve daha yaşanılabilir hale getirme çabasındayız.

Neden Profesyonel Yönetim? & Neden Biz?

İlk bakışta fark edilmeyen yönetimsel aksaklıklar ilerleyen dönemler de büyük emek, bilgi,ve zaman kaybına yol açmaktadır. Bütçenin verimli kullanılamaması ve kasa da verilen açıklar komşular arasında sorunlara yol açmaktadır.
Günümüzde birçok apartman ve site de yaşanan bu durum, kat maliklerini yeni ve daha gerçekçi bir yönetim anlayışını benimsemeye yönlendirmektedir. Böylesi bir sorunun çözümü ise; YÖNETİMİN PROFESYONELLEŞTİRİLMESİ'dir. Yaşanan bu sorunları ve eksiklikleri dikkate alarak ve çözümlemek amacıyla

Misyon

Değişen ve büyüyen ortak yaşam alanlarının, farklılaşan kurallarına uyum sağlama sürecinde sizi yormamak. Güvenliği, huzuru ve refahı sağlarken ortak alanları konforlu hale getirmek. Yazılı kanunlar ve etik kurallar çerçevesinde diğer kat malikleri ile olan ilişkilerinizi sorunsuz ve güven içerisinde sağlamlaştırmak.

Vizyon

Profesyonel bina yöneticiliği konusunda; uzmanlığı, güvenilirliği , hızlı isabetli ve doğru karar verebilirliği ile teknik sorunlarınızı çözmek. İnsan ilişkilerindeki hassasiyeti, arabuluculuğu , butik çalışmaları , kanunlar ve etik kurallar çerçevesinde tarafsızlığı ile fark yaratan bir firma olmak.

Şu anda müsaitiz.Canlı